Facebook
Morski Horyzont
 
Nie masz żadnych wstępnych rezerwacji.
W tym miejscu możesz przechowywać swoje ulubione oferty
Zamknij
Szukaj
Filters

Włochy i Malta czarter katamaranów

Niesamowite podróże – czarter katamaranu

Czarter katamaranów to sposób na podróżowanie dla osób, które chcą poznać Włochy z morskiej perspektywy. Dryfowanie na Morzu Śródziemnym i Adriatyckim przyniesie niesamowite widoki, a ciepły klimat zapewnia piękną, słoneczną pogodę, która idealnie nadaje się na żeglugę. Długie, rozciągające się na 7600 km wybrzeże zachwyca pięknymi, złocistymi plażami. Podczas rejsu można również podziwiać skaliste przylądki, występujące szczególnie na zachodniej stronie. Piękne wyspy takie jak Sycylia i Sardynia oferują bogactwo lokalnych przysmaków i zabytków.

Czarter katamaran daje możliwość swobodnego wyboru kierunku podróży, płynąc wzdłuż wybrzeża Włoch można cieszyć się przepięknym widokiem piaszczystych plaż, szczególnie w okolicach turystycznych kurortów. W częściach mniej zaludnionych występują tereny górzyste. To doskonałe miejsce na odpoczynek, jeśli chcemy cieszyć się pięknem krajobrazu w kameralnym gronie. Rejs po Morzu Śródziemnym daje również możliwość odwiedzenia urzekającej Malty, słynącej z zabytkowej Katedry św. Jana. Kolejnym atutem wyspy jest popularna plaża Golden Bay, która zawdzięcza swoją nazwę złocistym ziarenkom piasku.

 

Czarter katamaranów Włochy

Rejsy morskie to doskonały sposób na odprężenie i oderwanie się od rzeczywistości. Zabierz rodzinę, przyjaciół lub ukochaną osobę w niezapomnianą podróż. Czarter katamaran we Włoszech to najlepszy sposób na oryginalne spędzenie urlopu pod żaglami. Różnorodność środowiska geograficznego tego regionu to nie tylko piaszczyste, rozciągające się na wiele kilometrów plaże i skaliste wybrzeża. Wyżyny i łańcuchy górskie – Alpy i Apeniny oraz występujące w północnej części, sieci rzeczne to również istotne elementy tamtejszego ukształtowania terenu. 

Tak różnorodny układ geograficzny powoduje, że czarter katamaran jest w tym regionie szczególnie atrakcyjny. Mówiąc o Włoszech, nie można pominąć jeszcze jednej zalety tego kraju – kulinariów. Przepyszne pasty, pizza, ravioli i risotto to kolejny powód, dla którego warto wybrać się w to niesamowite miejsce. To bogactwo smaków jest w głównej mierze uwarunkowane dużym zróżnicowaniem geograficznym. Wpływ na formułowanie się kuchni w tym regionie miał również klimat, który jest tam mocno zróżnicowany. To głównie dzięki tym dwóm czynnikom, turyści z całego świata mogą cieszyć się różnorodnością potraw. Włochy to kraj, który czeka na żeglarzy spragnionych wrażeń. Odkryj z nami piękno tej niezwykłej krainy.

 

 

Znajdź czarter katamaranu we Włoszech

W panelu filtrowania zaznacz opcję katamaran w sekcji TYP JACHTU

Newsletter - informacje o czarterach