Facebook
Morski Horyzont
 
Nie masz żadnych wstępnych rezerwacji.
W tym miejscu możesz przechowywać swoje ulubione oferty
Zamknij
Szukaj
Filters

Poradnik żeglarski

Strona w budowie

Strona w budowie ...

Zapraszamy wkrótce.

CZARTER ZE SMAKIEM. BRUDET - RYBNY PRZYSMAK DALMACJI
Danie chorwackie jakie możemy kupić podczas czarter jachtu w chorwacji to między innymi brudet czyli oficjalna potrawy regionalne w dalmacjaJeśli kojarzysz Chorwację jedynie z czarterem jachtów, piękną pogodą oraz kamienistymi plażami, niestety musisz mocno odświeżyć swoje wyobrażenie dotyczące tego miejsca. Chorwacja słynie również z niezwykle zróżnicowanej i bogatej tradycji kulinarnej uwarunkowanej bujną historią tego kraju. Począwszy od Slawonii aż po malowniczą Dalmację spotkasz tu szereg dań regionalnych, które zachwycą zarówno Twoje kubki smakowe jak również poszerzą Twój kulinarny horyzont. Jednym z takich dań, które obowiązkowo musisz spróbować jest Brudet.
WYŻEGLUJ SOBIE RODZINNE SZCZĘŚCIE
Czarter jachtów, czarter chrowacja, czarter jachtów chorwacja, czarter rodzinny, czarter, poradnik żeglarskiStoisz za sterem pięknego jachtu. Nad głową masz bezchmurne, krystalicznie czyste niebo, obok w Twoje ramie wtula się z czułością kochająca żona. Wiatr delikatnie rozwiewa jej włosy, a po jej oczach widzisz, że całe życie o tym marzyła. Za plecami słyszysz radosny śmiech Twoich pociech. Wychowanie dziecka to trudna robota, ale wiesz, że zabierając je ze sobą we wspólny rejs trafiłeś w dziesiątkę. Zyskałeś w oczach rodziny, a co najważniejsze zbliżyliście się do siebie. Tak wygląda szczęście.
MYKONOS – MIEJSCE SPOTKAŃ WSPÓŁCZESNYCH BOGÓW
Wyspa Mykonos to dla żeglarz świetne miejsce do czarter jachtów w Grecji jak również do wynajem jachtu Grecja oraz żeglowanie GrecjaMiejscowi twierdzą, że wyspę stworzył sam Herakles podczas wykonywania mitologicznych prac. Swoją nazwę odziedziczyła po wnuku boskiego Apolla. Nie to jednak sprawia, że wyspa Mykonos jest jednym z najpopularniejszych miejsc w całym greckim archipelagu Cyklad. Wielką sławę niewątpliwie zyskała dzięki nietuzinkowej architekturze i ofercie jaką daje turystom po zapadnięciu zmroku.
6 RZECZY O KTÓRYCH MUSISZ PAMIĘTAĆ ZANIM WYJEDZIESZ NA REJS DO GRECJI
Czarter jachtów w Grecji to wspaniały pomysł dlatego dajemy Wam poradnik żeglarski jak przygotować się do wynajem łodzi w GrecjiGrecja to wręcz idealne miejsce do czarterowania jachtów. Skoro czytasz ten tekst pewnie sam niebawem się o tym przekonasz. Sezon trwa tutaj od marca aż do listopada, jednakże sama żegluga kwitnie na półwyspie peloponeskim przez okrągły rok. Jak się przygotować do takiej wyprawy? Doświadczony wilk morski parsknie teraz śmiechem. Jednak mniej doświadczeni żeglarze powinni zapoznać się z tym poradnikiem. Ci doświadczeni dla przypomnienia mogą również…
CZTERY ŻYWIOŁY CHORWACJI – MINSTRAL, JUGO, BORA I GARBIĆ
Wiatry nad Adriatykiem to coś z czym musisz się liczyć podczas czarter jachtu w Chorwacji.Chorwacja to prawdziwy raj dla żeglarzy. Wysokie temperatury na przełomie lipca i w sierpnia, brak opadów i kilku do kilkunastotygodniowych okresów spokojnej pogody. Brzmi jak gwarancja udanych wakacji. Adriatyk raz na jakiś czas się jednak budzi i potrafi być zły. Wybierając się na jacht w te rejony Morza Śródziemnego powinieneś być przygotowani na spotkanie przypadkowej burzy lub jednego z poniższych wiatrów. No w końcu wiedza to klucz do bezpieczeństwa..
Newsletter - informacje o czarterach