Facebook
Morski Horyzont
 
Nie masz żadnych wstępnych rezerwacji.
W tym miejscu możesz przechowywać swoje ulubione oferty
Zamknij
Szukaj
Filters

O nas

"Pływałem pod prąd, żeglowałem pod wiatr, przeto wierzę w rzeczy niemożliwe."
Bronisław Miazgowski

To już ponad 25 lat od kiedy pierwszy raz stanęliśmy na pokładzie czarterowego jachtu i wypłynęliśmy w jeszcze wtedy nieznane nam wody mórz i oceanów żeglując w kierunku horyzontu. Wiesz, drogi czytelniku co jest w tym wszystkim najśmieszniejsze? Do dziś mamy ten sam dreszczyk emocji, który towarzyszy nam od tamtego czasu za każdym razem gdy stajemy za sterami wynajętego jachtu. Nieważne czy to destynacja chorwacka, grecka, karaibska, czy hiszpańska. Wciąż mamy w sobie tą pasje i miłość do tego co robimy. Właśnie dzięki temu możemy tak skutecznie pomóc Ci w organizacji Twojej własnej przygody pod żaglami. Jak żeglarz dla żeglarza…

Korzystając ze swojego doświadczenia, ale równocześnie z innowacyjnego spojrzenia na żeglugę morską oferujemy Ci profesjonalną i solidną pomoc w czarterowaniu jachtów w Grecji, Chorwacji, Hiszpanii, we Włoszech, na Malcie, Seszelach, Wyspach Kanaryjskich, Tajlandii oraz Karaibach i Kubie.
Z chęcią udzielimy Ci fachowej, rzetelnej, a przede wszystkim osobistej porady podczas Twojego podejmowania decyzji dotyczącej rodzaju jachtu i wyboru destynacji do której chcesz się udać. W naszej firmie sztab ludzi każdego dnia ciężko pracuje, żebyś wyczarterował idealny dla Ciebie jacht w atrakcyjnej cenie.

Newsletter - informacje o czarterach