Facebook
Morski Horyzont
 
Nie masz żadnych wstępnych rezerwacji.
W tym miejscu możesz przechowywać swoje ulubione oferty
Zamknij
Szukaj
Filters

Misja

„Miałem sen…” takimi słowami swoje przemówienie zaczęła osoba, która zmieniła otaczający nas świat. Osoba, która chciała by rzeczywistość staał się lepsza dla nas wszystkich. Był to Dr Martin Luther King Junior i wypowiedział te słowa 28 sierpnia 1963 w Waszyngtonie. My również mamy swoje marzenie, które w końcu stało się naszą misją. Chcemy, żeby każdy z Was, miłośników czarterowania jachtów w różnych miejscach na świecie, w sposób łatwy, profesjonalny i przyjemny mogli wyczarterować swój idealny jacht. Bez zbędnych formalności, utrudnień i ukrytych kosztów. Marzymy, by połączyć wszystkich pasjonatów żeglowania morskiego w jednym miejscu, aby w ten sposób popularyzować spędzanie czasu pod „żaglami”. Marzymy, aby to miejsce również stało się dla Was źródłem nowej wiedzy, którą będziecie wdrażać w praktyce już za sterem swojego jachtu,

Właśnie powstała idea stworzenia intuicyjnego i łatwego w obsłudze portalu, umożliwiającego w sprawny sposób zapoznanie się z wieloma ofertami czarteru jachtów.
Przy pomocy zaawansowanej wyszukiwarki i rozwiniętego panelu filtrowania, znalezienie poszukiwanej jednostki jest jeszcze szybsze i łatwiejsze, gdyż posiadamy szeroki zakres kryteriów wyszukiwania m.in.: model, rocznik, liczba koi, długość jachtu, liczba kabin.
Ponadto wyświetlana przez nas cena czarteru, uwzględnia dostępne zniżki, promocje oraz oferty One-Way

Dzięki temu, że nasz portal jest responsywny, istnieje możliwość szybkiego i komfortowego korzystania ze strony również na urządzeniach mobilnych typu smartfon, tablet.
W chwili gdy klient jest zainteresowany poszczególnym jachtem, jest możliwe przeprowadzenie procesu wstępnej rezerwacji, która natychmiast informuje nas o dokonanym wyborze.

Newsletter - informacje o czarterach