Facebook
Morski Horyzont
 
Nie masz żadnych wstępnych rezerwacji.
W tym miejscu możesz przechowywać swoje ulubione oferty
Zamknij
Szukaj
Filters

Karaiby i Kuba czarter katamaranów

Karaiby – czarter katamaranów

Oferujemy czarter katamaranów, który zapewni niesamowite wrażenia podczas podróży na  Karaiby. Słoneczna Kuba, roztańczona Jamajka a może egzotyczny Barbados – teraz to Ty decydujesz, gdzie chcesz spędzić czas i jak długo pozostać w wybranym miejscu. Poznasz kulturę, obyczaje, zabytki i kulinaria wybranych przez siebie wysp. Swobodne podróżowanie od jednej zatoki do drugiej pozwoli Ci na głębsze zapoznanie się z osobliwym charakterem odwiedzanych miejsc.

Noc pod gwiaździstym niebem na łodzi to niesamowite przeżycie. Odbijający się w wodnej tafli srebrzysty księżyc, który będziesz mógł podziwiasz z kieliszkiem wina, słuchając jednocześnie dźwięków latynoskich piosenek – to nie sen. Czarter katamaranów na Karaibach sprawi, że ta historia wydarzy się naprawdę. Zatańczysz salsę w Hawanie, a w Santiago de Kuba napijesz się najlepszego rumu. Przyjrzysz się z bliska rafie koralowej, nurkując na Bahamach – a to wszystko bez pośpiechu i ograniczeń.

 

Czarter katamaranów Karaiby

Czarter katamaranów to jeden z najwygodniejszych sposobów podróżowania. Karaiby to miejsce, które z pewnością zachwyci Cię bogactwem piaszczystych, słonecznych plaż i przejrzyście czystą wodą. Podróż do Santo Domingo, stolicy Dominikany z pewnością zachwyci Cię bogactwem znajdujących się tam zabytków. Jednym z nich jest Park Kolumba, na którym rozgrywają się najważniejsze wydarzenia kulturalne. Nie możesz też pominąć Pałacu Narodowego, w którym mieści się siedziba prezydenta.

Podróżowanie wodnym szlakiem daje niesamowicie wiele korzyści. Czarter katamaranów zapewni Ci swobodne zwiedzanie wybranych przez siebie miejsc, bez konieczności nadążania za przewodnikiem i dopasowywania się do reszty turystów. To niezwykle luksusowe rozwiązanie, a dzięki przystępnym cenom, które znajdziesz w naszej ofercie, możesz cieszyć się taką formą podróży. Niezwykła swoboda i bezpieczeństwo żeglowania to coś, co charakteryzuje wybór naszych łodzi.

 

Czartery katamaranów na Karaibach

Czarter katamaranów jest szczególnie polecany dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z żeglowaniem, dla morskich wilków przygotowaliśmy specjalną ofertę wynajmu jachtów. Jednak niezależnie od wyboru konkretnego modelu łodzi, ta forma zwiedzania jest wyjątkowo atrakcyjna. Podziwianie pięknego krajobrazu i swobodny wybór trasy to coś, co sprawia, że jest to doskonała alternatywa tradycyjnej formy podróży. 

 

 

Znajdź czarter katamaranu na Kubie i Karaibach

W panelu filtrowania zaznacz opcję katamaran w sekcji TYP JACHTU

Newsletter - informacje o czarterach