Facebook
Morski Horyzont
 
Nie masz żadnych wstępnych rezerwacji.
W tym miejscu możesz przechowywać swoje ulubione oferty
Zamknij
Szukaj
Filters

Hiszpania i Wyspy Kanaryjskie czarter katamaranów

Pomysł na podróż – czarter katamaranów

Czarter katamaranów w tętniącej niesamowitą energią Hiszpanii to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę nawet na otwartych przestrzeniach wód. Łatwość sterowania powoduje, że są one szczególnie polecane dla osób mniej doświadczonych w żegludze. Zwiedzanie malowniczego Półwyspu Iberyjskiego z perspektywy łodzi gwarantuje niesamowite, zapierające dech w piersiach widoki. Romantyczne zachody słońca z odbijającą się w wodzie struną światła to doskonały sposób na spędzenie miesiąca miodowego.

Oferujemy czarter katamaran, który zapewni wyjątkowe chwile podczas podróży po Hiszpanii. Położony w Zachodniej Europie kraj odznacza się ciepłym klimatem i bogatą roślinnością. Turystyczny sezon trwa tu niemal cały rok. Słoneczne dni to doskonałe warunki do żeglugi. Dryfowanie po przejrzystej wodzie Wysp Kanaryjskich najlepiej jest rozpocząć na jesień. Podróż od jednego portu do drugiego daje możliwość zapoznania się z szeroką gamą rozłożystych plaż, z których witają pełni uśmiechu i życzliwości tubylcy.

 

Czarter katamaranów Hiszpania

Wyspy Kanaryjskie, Ibiza, Majorka i Barcelona – czarter katamaran pozwala na swobodne i szybkie przemieszczanie się po wszystkich regionach żeglarskich półwyspu Iberyjskiego. W tej części kontynentalnej na szczególną uwagę zasługują zabytki architektoniczne. Aż 44 z nich jest wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Plaza Mayor, muzeum Prado, Palacio Real – zachwycające budowle i różnorodność stylów. To zapierające dech w piersiach zabytki, które warto zobaczyć, zwiedzając ten niesamowity, pełny uroku kraj.

Czarter katamaranów to możliwość poznania Hiszpanii przez jej morski szlak – możesz dryfować wzdłuż wybrzeża, obserwując piaszczyste, pełne słońca plaże i bogatą roślinność. Cumując do przystani, nie zapomnij spróbować jednego z najbardziej popularnych dań kuchni tego regionu – tapas. To smaczna przekąska, którą otrzymasz w każdym lokalnym barze. Na danie główne wybierz tradycyjną paellę – nie pożałujesz! . Po zjedzeniu tych wszystkich pyszności nie zapomnij o sjeście!

 

Czarter katamaran Hiszpania

Czarter katamaran to doskonała alternatywa do zwykłego zwiedzania. Jeśli tylko zechcesz, możesz dopłynąć do portu i zejść na ląd, by podziwiać piękne zabytki, wejść pomiędzy wąskie, kręte uliczki lub rozłożyć się na piaszczystej plaży. Hiszpania to kraj, który czeka na żeglarzy spragnionych wrażeń.

 

 

Znajdź czarter katamaranu w Hiszpanii

W panelu filtrowania zaznacz opcję katamaran w sekcji TYP JACHTU

Newsletter - informacje o czarterach