Facebook
Morski Horyzont
 
Nie masz żadnych wstępnych rezerwacji.
W tym miejscu możesz przechowywać swoje ulubione oferty
Zamknij
Szukaj
Filters

Grecja czarter katamaranów

Niesamowita  podróż – czarter katamaranów w Grecji

Czarter katamaranów w malowniczej Grecji zagwarantuje Ci niezapomniane wrażenia. Bogactwo kulturowe, które oferuje ten położony w południowo-wschodniej części Europy kraj zachwyca architekturą, śródziemnomorskimi specjałami kulinarnymi oraz niesamowitymi krajobrazami. Grecja oferuje ponad 2500 wysp do zwiedzania, których różnorodność roślinna i piaszczyste plaże sprawią, że poczujesz się jak w raju. Podróż wodnym szlakiem daje możliwość poznania tego regionu z innej, oryginalnej perspektywy.

Nasza oferta obejmuje zarówno czarter katamaranów, jak również jednokadłubowych łodzi. Grecja podziwiana z perspektywy morskiego szlaku to rozwiązanie dla osób ceniących sobie aktywnie spędzany czas. Wybór rejsu pozwala także na ominięcie tłoku turystów. Podróż od portu do portu zapewnia niesamowite wrażenia – na otwartych wodach poczujesz wolność i oddasz się w pełni atmosferze relaksu. W Morskim Horyzoncie dbamy o wysoką jakość naszych łodzi – możesz wybrać małe dwukabinowe modele, a jeśli szykujesz podróż z przyjaciółmi to mamy dla ciebie naprawdę spore łodzie, które pomieszczą całą Twoją ekipę.

 

Czarter katamaran Grecja

Czarter katamaran dostosowany jest nie tylko do potrzeb profesjonalnych żeglarzy. Doskonale sprawdzi się także dla mniej doświadczonych osób, które są amatorami rejsów. Spokojne, ciche morze pozwala rozsmakować się w gorącym klimacie i oddać kontemplacji otaczającej nas roślinności. Odbijające się w tafli czystej wody promienie słoneczne tworzą złotą poświatę, która zachwyca swoim pięknem. Ten śródziemnomorski kraj to kolebka sztuki, kultury i filozofii. 

Słońce, piaszczyste plaże, aura spokoju i niespotykana nigdzie indziej przepyszna kuchnia to coś, co wyróżnia ten kraj spośród wszystkich innych miejsc na ziemi. Czarter katamaranów pozwoli Ci ujrzeć piękno półwyspu bałkańskiego na własne oczy. W części kontynentalnej na szczególną uwagę zasługuje Akropol, Partenon i Pałac w Knossos – najważniejsze zabytki architektoniczne. W państwie największych filozofów i artystów warto jest także odwiedzić Teatr w Epidauros oraz zachwycającą Wieżę Wiatrów w Atenach.

 

Czarter katamaranów Grecja

Czarter katamaranów to wyjątkowy sposób zwiedzania przepięknej, słonecznej Grecji. Jej śródziemnomorski klimat to gorące, suche lata i łagodna zima. Najlepsza pora dla turystów rozpoczyna się pod koniec kwietnia i trwa aż do października.

 

 

Znajdź czarter katamaranu w Grecji

W panelu filtrowania zaznacz opcję katamaran w sekcji TYP JACHTU

Newsletter - informacje o czarterach