Facebook
Morski Horyzont
 
Nie masz żadnych wstępnych rezerwacji.
W tym miejscu możesz przechowywać swoje ulubione oferty
Zamknij
Szukaj
Filters

Czarter Włochy - wynajem jachtów we Włoszech

Wachlarz możliwości, jaki dla Ciebie przygotowaliśmy jest niezwykle szeroki. Wynajem jachtu we Włoszech to propozycja zarówno dla zagorzałych fanów żeglugi, jak również amatorów tego typu aktywności. Nasza oferta jest niezwykle rozbudowana, wynika to z dużej ilości portów przygotowanych specjalnie dla żeglujących jachtów ulokowanych wzdłuż wybrzeża Italii. Jeśli poszukujesz destynacji, gdzie od wiosny, aż do późnej jesieni będziesz mógł rozłożyć swoje żagle i cieszyć się z pięknej pogody, to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

wynajem jachtów włochy

Niesamowite Włochy

Nasza oferta na czarter jachtów we Włoszech to niezwykle atrakcyjne ceny w wysokim standardzie usług. Położony w Europie Południowej, kraj ten cieszy się popularnością wśród turystów ze względu na swoje bogactwo kulturowe i kulinarne. Jak magnes przyciąga również żeglarzy, i to nie tylko ze względu na swoją śródziemnomorską kuchnię i światowej sławy zabytki. To, co ściąga ich w ten region to przede wszystkim krajobrazy, które na długo zapadają w pamięć. My dajemy Ci możliwość zakotwiczenia łodzi w najpiękniejszych portach świata. Warto sprawdzić ofertę, aby jak najkorzystniej dobrać odpowiedni jacht lub katamaran.

włoski krajobraz
wynajem jachtu włochy

Wynajem jachtów Włochy

Oferujemy Ci bogaty czarter jachtów ,najlepszych jakościowo, w popularnych miastach Włoch takich jak m.in. Puntone, Sardinia czy Marsala. Mamy przyjemność współpracować w tym rejonie z doświadczonymi i godnymi zaufania armatorami, takimi jak Navigare Yachting, czy Kiriacoulis. Są to profesjonalne firmy, które co roku udostępniają swoje jachty żeglarzom z każdego zakątka świata. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się aktywnym wypoczynkiem.

Wynajem jachtów zapewnia niezapomniane wrażenia. Rejsy po otwartych przestrzeniach wód dają prawdziwe poczucie wolności. Piękno naturalnego krajobrazu, szum żagli i muskający ciało orzeźwiający wiatr to przygoda, która jest na wyciągnięcie ręki. Zrealizuj swoje marzenia i zdobądź nowe doświadczenia. Morskie podróże to fascynująca podróż, która pomoże Ci odkryć Włochy od całkiem innej strony. Klimat tego regionu sprawia, że można cieszyć się piękną, słoneczną pogodą przez niemalże cały rok.

Filter by:

Czyść wszystkie
Wybierz datę

?
Min: €1375 Max: €4875
1375 4875
Newsletter - informacje o czarterach