Facebook
Morski Horyzont
 
Nie masz żadnych wstępnych rezerwacji.
W tym miejscu możesz przechowywać swoje ulubione oferty
Zamknij
Szukaj
Filters

Czarter Seszele - wynajem jachtów na Seszelach

Wynajem jachtów na położonych na Oceanie Indyjskim Seszelach zapewni Ci niesamowite przeżycia – poczujesz wolność i przypływ energii. To jedyne na świecie granitowe wyspy. Trzeba przyznać, że jeśli chociaż raz odwiedzisz to miejsce, już nigdy nie będziesz chciał z niego wyjeżdżać. Destynacja jest idealna do egzotycznej żeglugi na spokojnych morzach, plażowania i podziwiania zapierających dech w piersiach widoków. To magiczne miejsce sprawi, że poczujesz się jak w raju. Palmy, piaszczyste plaże, egzotyczne potrawy, wspaniała muzyka i niesamowici ludzie, właśnie tego możesz doświadczyć wybierając nasze rejsy.

czarter jachtów seszele

Poznaj nowy sposób podróżowania – wynajem jachtów na Seszelach

Rejsy na malowniczych Seszelach to wspaniałe warunki do rodzinnego żeglowania i spędzenia relaksującego czasu w gronie przyjaciół. Czarter jachtów to również bardzo dobry pomysł dla mniej doświadczonych żeglarzy. Jako Morski Horyzont mamy przyjemność współpracować w tym rejonie z doświadczonymi i godnymi zaufania armatorami takimi jak Marine Cat Sey, czy Dream Yacht Charter. Są to doświadczone firmy zajmujące się czarterami jachtów ,cieszące się popularnością wśród fanów żeglugi na całym świecie. Zarówno doświadczeni żeglarze, jak i amatorzy wodnych podróży mogą skorzystać z naszej oferty.

widoki na seszelach
wynajem jachtów seszele

Czarter jachtów na Seszelach

Oferujemy Ci bogaty czarter jachtów oraz katamaranów , z klasy zarówno ekonomicznej jak i luksusowej, na bardzo atrakcyjnych cenowo warunkach. Z nami odkryjesz Seszele od nieznanej strony! Nie zapomnij sprawdzić również pakietu ofert last minute dla wybranego terminu, zniżki mogą Cię mile zaskoczyć. Stolicą tego państwa wyspiarskiego jest miasto Victoria – niezwykle malownicze, odznacza się piękną, kolonialną architekturą i niespotykanymi nigdzie indziej ogrodami botanicznymi, których bioróżnorodność wprawi w zachwyt każdego turystę.

Seszele składają się aż z 92 wysp, dlatego wynajem jachtów to najlepsza forma podróżowania, by zapoznać się z jak największą liczbą tych małych, cudownych krain. To również doskonałe miejsce na nurkowanie. Piękne rafy koralowe i przejrzysta woda zachęcą niejedną osobę, by odkryć niesamowity, podwodny świat. A miłośnicy kulinariów z pewnością rozkochają się w serwowanych na wyspach egzotycznych daniach z owocami morza.

Filter by:

Czyść wszystkie
Wybierz datę

?
Min: €0 Max: €11955
0 11955
Newsletter - informacje o czarterach