Facebook
Morski Horyzont
 
Nie masz żadnych wstępnych rezerwacji.
W tym miejscu możesz przechowywać swoje ulubione oferty
Zamknij
Szukaj
Filters

Panormus, czyli „port wszystkich portów”. Dla czarterujących jachty wybierających się na Półwysep Iberyjski powinna to być pozycja obowiązkowa. Palermo bowiem to bez wątpienia jedno z najbardziej liczących się miast w całych Włoszech. Jest stolica autonomicznego regionu Sycylii i jej największym miastem. Nieopodal znajduje się międzynarodowe lotnisko, na którym swoje samoloty czarterują m.in. Air Malta, Air Berlin i Luxair Ryanair. Miasto jest ściśle powiązane siecią komunikacyjna z Rzymem i Neapolem, z którymi firmy z Palermo często handlują. Znajdziesz tu również mnóstwo muzeów i galerii sztuk, które na pewno zachwycą Cię swoimi eksponatami. Jeśli nie lubisz tłoku i wrzawy udaj się na miejską starówkę, przy której zobaczysz XII-wieczną katedrę Cattedrale di Palermo i Pałac Normanów, który dziś pełni rolę siedziby sycylijskiego parlamentu.

 Warto zatrzymać się również w okolicznych restauracjach restauracjach, barach, czy bufetach. To tutaj zyskasz najpiękniejsze wspomnienia z tego miejsca nasycone zapachem świeżych owoców morza oraz cudownego słońca. Posiłki z tej destynacji zapadną Ci w pamięć na zawsze.

W porcie Palermo znajdziesz trzy mariny jachtowe. Są nimi Arenella, Villa oraz Igiea. To właśnie tu po zmroku, wzdłuż morza budzi się nowe oblicze togo miasta, które również bardzo serdecznie Wam polecamy.

Armator, którzy wynajmuje tu swoje jachty to Navigare Yachting.

Filter by:

Czyść wszystkie
Wybierz datę

?
Newsletter - informacje o czarterach