Facebook
Morski Horyzont
 
Nie masz żadnych wstępnych rezerwacji.
W tym miejscu możesz przechowywać swoje ulubione oferty
Zamknij
Szukaj
Filters

Wybierasz się na czarter jachtów w Grecji i szukasz najlepszej bazy wypadowej na całe Cyklady? Lavrion, leżące w regionie Attyki to miasto idealne dla Ciebie. Dzięki ulokowaniu na południowym krańcu wschodniego wybrzeża jest idealnym miejscem do rozpoczęcia swojej przygody z żaglami w tej destynacji. Możesz idealnie dopasować swoją trasę w zależności od Twojego celu, preferencji lub nawet umiejętności. Wybierasz się w wietrzne Cyklady, czy na krótkie trasy w Zatoce Sarońskiej? Wszystko zależy od Ciebie.

Samo miasto Lavrion nie ma co prawda znanych zabytków, czy wyjątkowych atrakcji turystycznych jednak ma swój orientalny, wschodni klimat. Znajdziesz tutaj niezliczoną ilość zatoczek z kąpieliskami, a na targach rybnych, które codziennie kuszą zapachami sardeli napić się pysznego ouzo.

Marina jachtowa jest niezwykle pojemna i ewidentnie stanowi jedynie bazę wypadową dla jachtów(brak pryszniców, toalet, brak stacji paliw), których potrafi pomieścić aż 700. Mimo tego faktu czarterujący w środku tygodnia mogą mieć problemy ze znalezieniem miejsca dla siebie. Jeśli zdecydujesz się zostawić tu swój lub wypożyczony samochód to w niedalekiej odległości powinieneś znaleźć bezpłatny parking, jednakże kompletnie nie strzeżony.

Armatorzy, którzy właśnie tutaj wynajmują swoje jachty to Kiriacoulis, Nomicos YachtsPitter Yachtcharter oraz Istnion Yachting.

Filter by:

Czyść wszystkie
Wybierz datę

?
Min: €0 Max: €5800
0 5800
Newsletter - informacje o czarterach