Facebook
Morski Horyzont
 
Nie masz żadnych wstępnych rezerwacji.
W tym miejscu możesz przechowywać swoje ulubione oferty
Zamknij
Szukaj
Filters

Turcja jest niemalże nierozerwalnie połączona z wodą i żeglarzami. Miłośnicy czarteru jachtów rozstawiają swoje żagle w okolicach południowo – zachodniego wybrzeża kraju już od połowy kwietnia, a kończą dopiero w listopadzie. Miasto Gocek położone w rejonie Fethiye i stanowi świetną bazę wypadową na Morze Śródziemnomorskie. Jest to najmniej zatłoczona, ale jednocześnie najpiękniejsza destynacja wodna w tym obszarze. Warunki żeglarskie są tu wręcz wyborne. Ciepłe wiatry o prędkości 15 węzłów, skok pływu w granicach 0,3 – 0,6 m oraz mocne nasłonecznienie i temperatury wahające się pomiędzy od 23°C – 26°C , to warunki do spędzenia idealnych wakacji za sterem.

Gościnna marina jest w stanie przyjąć nawet do 380 jachtów, które jednak swoją długością nie mogą przekraczyć 45m. Znajdziesz tu także dwa ekskluzywne kompleksy,  wyposażone w toalety i prysznice, a także dedykowana turystom pralnia.

W okolicach Gocka warto zobaczyć kilka ciekawych atrakcji historycznych. Pełno tutaj pradawnych grobowców i ruin, które skrywają swoje mroczne tajemnice. Dodatkowy klimat dodają temu miejscu wysokie sosny, które pokrywają całe wybrzeże.

Armatorzy, którzy właśnie tutaj wynajmują swoje jachty to Kiriacoulis oraz Navigare YachtingNomicos Yachts.

Filter by:

Czyść wszystkie
Wybierz datę

?
Min: €1150 Max: €3500
1150 3500
Newsletter - informacje o czarterach