Facebook
Morski Horyzont
 
Nie masz żadnych wstępnych rezerwacji.
W tym miejscu możesz przechowywać swoje ulubione oferty
Zamknij
Szukaj
Filters

Czarter Chorwacja - wynajem jachtów w Chorwacji

Czarter jachtów w Chorwacji to najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć, jeśli chcesz przeżyć swoją morską przygodę. Ciężko znaleźć drugi kraj, który cieszyłby się tak dużą popularnością wśród polskich żeglarzy. Bujne wybrzeże, ciepły klimat, nasycony dodatkowo wieloma słonecznymi dniami na przestrzeni roku to zalety, które zachęcają do żeglugi w tych niesamowitych rejonach. Dodatkowym atutem jest również stosunkowo niedaleka odległość od naszego kraju.

czarter jachtu chorwacja
rzeka w chorwacji

Podróż do Chorwacji

Wynajem jachtów to świetny wybór dla każdego miłośnika aktywnego spędzania czasu. Chorwacja położona nad malowniczym morzem Adriatyckim to bogactwo pięknych krajobrazów, a poznanie jej od strony szlaku morskiego stanowi dodatkową atrakcję turystyczną. Z nami możesz poznać ten piękny kraj z żeglarskiej perspektywy – to doskonałe rozwiązanie dla osób, które kochają podróże. Mamy przyjemność współpracować w tym regionie z doświadczonymi oraz godnymi zaufania armatorami takimi jak Angelina Yachtcharter, Navigare Yachting, Pitter Yachtcharter, Kiriacoulis, Adriatic Challenge, Adria Yachting czy Dream Yacht Charter.

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami, które co roku udostępniają swoje jachty na całym świecie dziesiątkom tysięcy fanów żeglugi. Oferujemy Ci wynajem jachtu oraz katamaranu, zarówno luksusowego jak i ekonomicznego. Chorwacja posiada piękne zabytki w stylu bizantyjskim i renesansowym, liczne parki narodowe i zachwycające wybrzeże. Z nami możesz odbyć morską podróż do popularnych miast m.in. Dalmacji oraz Półwyspu Istra.

wynajem jachtu chorwacja

Wynajem jachtu Chorwacja

Chorwacja to malownicza kraina granicząca z Bośnią, Hercegowiną i Czarnogórą, jej sąsiadami od strony wschodniej są Węgry i Serbia. Czarter jachtów to doskonały sposób na podróżowanie i poznawanie uroków tego niezwykłego kraju. Morska perspektywa pozwoli ujrzeć bogactwo regionu z każdej strony. Rozwiązanie to sprawdzi się doskonale dla miłośników żeglugi i osób, które chcą aktywnie spędzić czas. Położenie geograficzne kraju to dodatkowa atrakcja – nadmorski klimat zapewnia słoneczną pogodę, a w połączeniu z rozciągającym się na 2 tysiące kilometrów wybrzeżem stanowi udany wypoczynek.

Czarter jachtów w Chorwacji

Czarter jachtu to dobry wybór dla osób ceniących sobie indywidualizm i nieszablonowe rozwiązania. Chorwacja to kraina, która zachwyca bogactwem zabytków i niesamowitą bałkańską kuchnią, dlatego najlepiej jest zwiedzać ją aktywnie. Region, w którym jest położona to kolebka jednych z najstarszych cywilizacji. W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych propozycji w tym również atrakcyjne oferty last minute. Z nami odkryjesz magiczne miejsca na ziemi.

Filter by:

Czyść wszystkie
Wybierz datę

?
Min: €0 Max: €12600
0 12600
Newsletter - informacje o czarterach