Facebook
Morski Horyzont
 
Nie masz żadnych wstępnych rezerwacji.
W tym miejscu możesz przechowywać swoje ulubione oferty
Zamknij
Szukaj
Filters

Biograd możemy śmiało nazwać miastem królów. To właśnie tutaj, w zamierzchłej przeszłości koronowano głowy królów Chorwacji. Obecnie miasto jest innowacyjnym i prężnie rozwijającą się destynacją turystyczną ze świetną bazą czarterową jachtów. Biograd ulokowany jest w północnej części Dalmacji, na małym półwyspie u wybrzeży Morza Śródziemnego. Znajdziesz tutaj balans między aktywnym i dynamicznym wypoczynkiem, a poszerzaniem kulturalnych i historycznych horyzontów. Wszędobylskie plaże rozciągają się niemal na całej długości całego miasta, co zapewni Ci możliwość do ucieczki od tłumów i hałasów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Polecamy Ci zwłaszcza plażę Crvena Luka położoną 3 km od serca Biogradu oraz plażę Dražica, do której „spacerkiem” zawędrujesz w raptem 15 – 20 minut. Wachlarz aktywności fizycznych jakich możesz tu zasmakować jest przeogromny począwszy od tradycyjnego tenisa, siatkówkę plażowa, piłkę ręczną, na surfingu oraz nurkowaniu kończąc. Jest to istny raj nad Adriatykiem dla kochających sport żeglarzy. W samym mieście warto odwiedzić również kilka zabytków takich jak kościół świętego Rocha, czy ruiny klasztoru benedyktynów. Miłym zakończeniem dla Ciebie może być również XVIII wieczny kościół Świętej Stošiji.

Fani czarterowania jachtów w Chorwacji, powinni czuć się usatysfakcjonowani Biogradem. To podobnie jak Split, czy Trogir świetnie miejsce na spędzenie tygodnia lub dwóch w trakcie urlopu oraz na postawienie swoich żagli na tle bezchmurnego, błękitnego nieba.

Armatorzy, którzy właśnie tutaj wynajmują swoje jachty to Angelina YachtcharterKiriacoulisAdriatic ChallengePitter Yachtcharter

Filter by:

Czyść wszystkie
Wybierz datę

?
Min: €0 Max: €4450
0 4450
Newsletter - informacje o czarterach