Facebook
Morski Horyzont
 
Nie masz żadnych wstępnych rezerwacji.
W tym miejscu możesz przechowywać swoje ulubione oferty
Zamknij
Szukaj
Filters

Chorwacja czarter katamaranów

Czarter katamaranów w Chorwacji – niezwykła podróż oraz niezapomniane wrażenia z podróży

Oferujemy czarter katamaranów w słonecznej Chorwacji. Nasze łodzie są wyposażone w wysokim standardzie – posiadają oddzielny dla każdego członka załogi zestaw pościeli, GPS, autopilot i ponton. Posiadamy modele o różnych wielkościach, dzięki czemu możesz wybrać się w niezapomnianą podróż z grupą przyjaciół albo zrobić niespodziankę swojej ukochanej. Wybór tego środka podróży zagwarantuje możliwość odwiedzenia wielu miejsc – sam wybierasz trasę podróży. Możesz płynąć wzdłuż wybrzeża albo wypłynąć w głąb Morza Adriatyckiego. To Ty jesteś kapitanem rejsu.

Czarter katamaran jest polecany szczególnie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z żeglugą, Chorwacja to również doskonałe miejsce na zdobycie doświadczenia na wodach międzynarodowych. W tym miejscu spotykają się żeglarze z całego świata, również z Polski. Czysta woda i słoneczny, ciepły klimat to doskonałe warunki do rejsu. Duża liczba portów i małych zatok daje możliwość częstej zmiany miejsca. Dodatkowo, długość wybrzeża to aż 6000 km. Te cechy sprawiają, że kraj ten jest idealny, aby rozpocząć tu swoją przygodę z żeglowaniem. 

 

Czartery katamaranów w słonecznej Chorwacji

Czarter katamaran w pięknej Chorwacji, która odznacza się dużą różnorodnością plaż, to doskonały sposób na spędzenie wyjątkowych oraz niezapomnianych wakacji. Takie rozwiązanie daje możliwość odpoczynku od zatłoczonych turystami ulic i placów. Wypłynięcie w głąb Morza Adriatyckiego daje poczucie pełnej swobody, a także umożliwia podziwianie pięknych widoków z dala od zgiełku kurortów. Kraj ten odznacza się śródziemnomorskim klimatem, co gwarantuje słoneczne, suche lato. Sezon żeglarski trwa tu prawie siedem miesięcy.

Oprócz rejsu po przejrzystych wodach Morza Adriatyckiego, czarter katamaran w Chorwacji to także możliwość skorzystania z bogatej oferty kulturalnej – wiele z zabytków, które znajdują się w tym kraju, zostało wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Jednym z nich jest słynna Katedra św. Jakuba w Szybeniku, której budowę rozpoczęto w 1431 roku. Różnorodną roślinność można podziwiać podczas spaceru po Parku Narodowym Jezior Plitwickich – znajduje się tam aż 16 jezior. Park jest położony w centralnej części kraju i stanowi on jedną z najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych.  Z naszymi czarterami i Ty doświadczysz niesamowitych wrażeń wiążących się z Chorwacją.

 

 

Znajdź czarter katamaranu w Chorwacji

W panelu filtrowania zaznacz opcję katamaran w sekcji TYP JACHTU

Newsletter - informacje o czarterach